Browse Domains by Tag/Keyword "zawodowe"


Grupa CARGO Jaworzno - szkolenia dla kierowców, symulatory, ośrodek doskonalenia techniki jazdy, kwalifikacja…

Posiadamy kompleksową ofertę szkoleniową wraz z usługami wsparcia biznesu. Dysponujemy płytą poślizgową, na której realizujmy kursy z doskonalenia techniki jazdy. Zajmujemy się kształceniem zawodowym, organizacją eventów oraz pozyskiwaniem środków finansowych.

www.cargo.edu.pl

Szkolenia Dla Kierowców Doskonalenie Techniki

ESKK – kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne

Specjalizujemy się w nauczaniu na odległość. W ofercie kursy aż 18 języków obcych, także ONLINE. Praktyczne kursy zawodowe i hobbystyczne. Skuteczna nauka w domu.

www.eskk.pl

Eskk Kursy Językowe Zawodowe Hobbystyczne

Horyzont Doradztwo Personalne - Horyzont Doradztwo Personalne

Horyzont to rekrutacja pracowników, doradztwo personalne, doradztwo hr oraz oferty pracy. W naszej firmie znajdą Państwo oferty pracy dla inżynierów czy specjalistów. Jak rekrutacja to tylko z Horyzont'em. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www.horyzont.pl

Doradztwo Personalne Outplacement Zawodowe Rekrutacja

Wybierz zawód dla siebie - Zawody w Polsce: administracyjno-usługowe, budowlane, elektryczne, mechaniczne,…

Wyszukiwanie informacji o zawodzie według obszaru kształcenia i kwalifikacji zawodowych. Zawody: administracyjno-usługowe, budowlane, elektryczno-elektroniczne, mechaniczne i górniczo-hutnicze, rolnicze, turystyczno-gastronomiczne, medyczne i artystyczne.

www.kwalifikacjezawodowe.info

Serwis Zawód Profesja Praca Kasa

LEDOR - SZKOLENIA - BHP - PPOŻ - KADRY

BHU LEDOR świadczy usługi w pełnym zakresie. Od szkoleń z zakresu bhp, dokumentacji wypadkowej po profesjonalnie wykonaną dokumentację ryzyka zawodowego występującego na stanowisku pracy.

www.ledor.republika.pl

Bhp Szkolenia Ocena Ryzyko Zawodowe

Portal Ratownik-med.pl - START

Portal Ratownik-med.pl zawiera treści z zakresu ratownictwa medycznego. Struktura i funkcjonowanie Państwowego Ratownictwa Medycznego. Głównym przesłaniem portalu jest przybliżenie sylwetki zawodu ratownik medyczny w Polsce oraz propagowanie zasad pierwszej pomocy. Udostępniamy również potężną…

www.ratownik-med.pl

Ratownictwo Medyczne Państwowe Prm Taktyczne

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu - studia medyczne w Bydgoszczy

Jedyna niepubliczna medyczna uczelnia w Kujawsko-Pomorskim. Studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, specjalistyczne szkolenia i kursy zawodowe - fizjoterapia, kosmetologia.

www.wsnoz.pl

Fizjoterapia Kosmetologia Bydgoszcz Studia Szkolenia

Home

Zakład Doskonalenia Zawodowego (ZDZ) w Warszawie jest stowarzyszeniem, które od ponad 120 lat świadczy usługi edukacyjne adresowane do różnych grup odbiorców. Prowadzimy przedszkola, szkoły, a także kształcenie ustawiczne w formach kursowych. Z naszej oferty korzystają zarówno Klienci indywidualni,…

www.zdz.edu.pl

Szkolenia Zawodowe Warszawa Spawalnicze Kursy

Zespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana

Witryna Zespołu Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu

www.zskocjan.pl

Olkusz Szkoła Technikum Liceum Zskocjan

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Next →